novinky emailem

chtěli byste být pravidelně informováni o nově nabízených nemovitostech? stačí vyplnit jednoduchý formulář pro zasílání novinek


aktuálně

Trend kupovat nemovitosti v lyžařských střediscích je patrný ve vyspělých státech Evropy ji ..více

Potřebujete-li prodat svou nemovitost, nenechte se ovlivnit nejrůznějšími obecně formulovaným ..více

Co je pasivní dům? Tento název vychází z oficiálního zatřídění budovy dle energetické n ..více

rychlý kontakt

NEMORS s.r.o. realitní společnost
Gorkého 1, 602 00 Brno
tel: 542 210 539
mobil: 777 555 630
mobil: 608 350 353
email: info@realitybrnoaokoli.cz


Valid XHTML 1.0 Strict

Aktuálně

Trend kupovat nemovitosti v lyžařských střediscích je patrný ve vyspělých státech Evropy již několik desetiletí. V České republice se objevil relativně nedávno.

Potřebujete-li prodat svou nemovitost, nenechte se ovlivnit nejrůznějšími obecně formulovanými celoplošnými prognózami vývoje cen nemovitostí na našem realitním trhu. Je třeba si uvědomit, že každá lokalita je specifická a nemusí kopírovat obecnější trend vývoje cen v celé oblasti. Daleko podstatnější je porovnání s realizovanými cenami obdobné nemovitosti v dané lokalitě. Nejlepší přehled o cenách dosažených při prodeji nemovitostí v dané lokalitě mají tedy realitní kanceláře. Každá solidní realitní kancelář Vám sdělí, zda Vaše představa o ceně je reálná, nebo ne.

Co je pasivní dům?
Tento název vychází z oficiálního zatřídění budovy dle energetické náročnosti jejího provozu. Toto zatřídění určuje budovu po stránce šetrnosti k životnímu prostředí především tím, že vyžaduje pouze minimální nároky na dodanou energií potřebnou pro vytápění, případné chlazení z venčí. Je to dům, který díky dokonalé tepelné izolaci a rekuperaci tepla prakticky nepotřebuje běžné topení a vystačí si s odpadní energií užívaných spotřebičů a samotných obyvatel.